Dřevěné rolety vám zajistí klid i soukromí

Pokud si pro svá okna zvolíte venkovní dřevěné rolety, tak rozhodně nešlápnete vedle. Jedná se nejen o designový prvek, který vašemu bytu či domu dodá jistý punc luxusu, ale také v neposlední řadě o velice praktické zařízení, které vám v mnoha ohledech zpříjemní život ve vašem bytě či domě, ať už se nachází kdekoli.
Dřevěné rolety totiž mají hned několik předností najednou. V první řadě od nich většina majitelů očekává především odclonění venkovního prostředí, co se povětrnostních vlivů týče. Jednoduchým ovládáním však odcloníte nejen dotěrné sluneční paprsky, ale také například vítr, který lidem zpravidla znemožňuje větrání. Ovšem s pomocí těchto rolet můžete pohodlně a bezpečně větrat i v případě větrného počasí. Na místě je také zmínit možnost až sto procentního zatemnění, takže trpíte-li nespavostí kvůli nepříjemnému venkovnímu osvětlení anebo potřebujete-li si přispat i v době, kdy již venku panuje poledne, jistě vám tato vlastnost dřevěných rolet přijde vhod.

dřevěné rolety

Ovšem izolovat vás tyto rolety mohou nejen od světla a případně i tepla, které dokáží v závislosti na ročním období účinně zadržovat uvnitř či vně místnosti. Skvělé izolační vlastnosti rolet se vám osvědčí i v případě nadměrného hluku v okolí vašeho bydliště. Ať už se tedy v okolí bude konat koncert anebo máte pod okny frekventovaný chodník, budete moci v klidu spát.

A spát se vám bude jistě o to lépe i díky tomu, že díky připevnění dřevěných rolet na vaše okna zvýšíte bezpečnost svého domu. Jen málokterý zloděj se bude dobývat přes takto opevněná okna a raději si zvolí jiný dům.

žaluzky

A to vše můžete získat již za velice příznivou cenu, která vaši peněženku rozhodně nezruinuje. Navíc si budete moci vybrat, zda dáváte přednost ručnímu či automatickému ovládání, a samozřejmě také to, z jakého materiálu a v jakých barvách by měly být vaše rolety zhotoveny.