Navrhněte si dětský pokoj!

Jestli jste právě v očekávání, nebo se vám před nedávnem narodil potomek, jistě řešíte problematiku jeho pokojíčku. Každý rodič chce pro své dítě jen to nejlepší a je ochotný udělat pro spokojenost dítěte téměř cokoliv – a v otázce bydlení to platí obzvlášť.
Jestliže už máte potomka staršího, sám si řekne, co by se mu v pokojíčku líbilo a nelíbilo, jaké barvy by si přál a jak by co mělo vypadat. V takovém případě jste limitováni převážně financemi, které jste ochotni do vybavení investovat.640__cam1v1
Máte-li potomka teprve malého, stojíte před nelehkým úkolem – musíte veškerý nábytek vybrat a sladit sami. V tomto případě záleží především na tom, jaký styl pokojíčku chcete udělat. Může se jednat o pokojíček nadčasový, který váš potomek bude moci využívat i řadu let potom, či moderní.
Ať už si dítě vybírá vybavení samo, nebo jste se do toho pustili vy sami, určitě si přejete, aby bylo vše perfektní a vypadalo to krásně a útulně. Jestli-že máte výbornou představivost, máte vyhráno. Jistě vám nebude dělat problém si představit, jak bude rozprostřený veškerý nábytek, jak budou sladěny barvy a jak prostor zútulní doplňky.640_vizualizace_detsky_pokoj_1 (1)
Problém nastává až v momentu, kdy zjistíte, že si vše nedokážete řádně představit a navrhnout. Návrh dětského pokoje ByDesign.cz je ideální variantou pro všechny, kteří si nejsou zcela jisti svými designérskými schopnostmi. Díky této službě jsou vám nabídnuty profesionální služby se zřetelem na vás, vašeho potomka i finanční prostředky. Velkým plusovým bodem bude kompletní 3D návrh pokoje. Díky reálnému obrazu si budete moci vše představit a navrhnout přesně podle vašich představ.
Pokud vám tedy záleží na perfektním výsledku a chcete, aby se váš potomek v pokoji cítil dobře, jistě neprohloupíte, necháte-li tuto práci na profesionálech s mnohaletou zkušeností, kteří splní každé vaše přání.