Nebankovní hypotéky – peníze i se záznamy v registrech dlužníků

Rádi byste si pořídili vlastní bydlení nebo byste potřebovali peníze na pořízení zařízení a dalších záležitostí? Nebo řešíte dluhy a exekuce a rádi byste se jich jednou pro vždy zbavili? Když chybí peníze, tak většina lidí sáhne po dostupných úvěrech a půjčkách a obvykle první kroky vedou do banky.
Bankovní společnosti však mají pro schválení úvěru přísná kritéria a platí to nejen u spotřebitelských úvěrů, ale také u hypoték. Nejčastěji nastává problém, když máte nějaký záznam v registrech dlužníků. Banky jsou v tomto ohledu velice nekompromisní a takové žádosti jsou zamítané.

bankovky

Není však důvod k panice, protože na trhu jsou ještě nebankovní hypotéky.
Jejich charakter je stejný jako v bankách akorát je možné je získat za méně přísných podmínek. Podmínkou zůstává ručení formou zástavy nemovitosti. Pokud nemůžete ručit vlastní nemovitostí, tak je možné ručení i nemovitosti třetí osoby, která k tomu dá souhlas.

Schválení úvěru za jeden den
Kromě méně přísných podmínek se vám bude zajisté líbit také rychlost vyřízení. Žádné týdny nebo měsíce, ale již v průběhu 24 hodin budete znát odpověď.
Vše se nechá vyřídit z pohodlí domova online, takže stačí poslat žádost a pár požadovaných fotografií nemovitosti, kterou budete ručit. Díky individuálnímu přístupu dostanete návrh řešení hypotečního úvěru na míru vašim potřebám a možnostem.

dohoda

Peníze můžete následně využít nejen na pořízení bydlení nebo rekonstrukci, ale také na nákupy zboží, cestování, podnikání či vyplacení dluhů a exekucí. Dokonce vám daná společnost může pomoct i s refinancováním nevýhodných půjček.
Doba splatnosti je tak jako i v bankách možná až na 30 let a to i s možností předčasného splacení bez sankcí.
Vysoká částka vám pomůže vyřešit spoustu problémů i splnit si přání a to bez toho abyste se museli brát několik třeba spotřebitelských úvěrů. Takto získáte jeden úvěr, který vyřeší všechny vaše potřeby i finanční problémy.