Lepší než telefon – Smartwatches

Určitě jste už zaregistrovali nějakého toho blázna, co si povídá se svými hodinkami. No, v dnešní době se už o bláznovství mluvit nedá, smartwatches jsou stále populárnější vymožeností. A není se čemu divit, jsou neuvěřitelně praktické. Nikdy je neztratíte, jsou vám stále po ruce a mnohdy mají funkce, o kterých si obyčejný mobil může nechat zdát. Dokonce existuje i několik typů chytrých hodinek. Rozlišují se podle funkcí, které mají.
práce s chytrými hodinkami
Například stylové hodinky. Ty byste od těch klasických na první pohled nerozeznali, přesto se liší. Když si je propojíte s telefonem, budou se vám na nich zobrazovat všechny notifikace. Nemusíte si tedy telefon neustále kontrolovat a máte klidnější mysl.

Na trhu jsou nejznámější sportovní hodinky. Pro pravidelné sportovce, kteří svou aktivitu berou trošku vážněji, jsou ideálním parťákem. Zobrazovaní tepové frekvence, krokoměru, stopek, měření uražené vzdálenosti nebo spálených kalorií. To je jen pár z mnoha funkcí, které tyto hodinky mají. Rozlišují se podle sportu, při kterém je využíváte.
chytré hodinky a počasí
Nejpropracovanější jsou však hodinky, do kterých lze vložit SIM karta a SD karta. Můžete z nich například telefonovat, psát SMS, surfovat po internetu, hrát hry, pouštět si hudbu a mají všechny již výše zmíněné funkce sportovních hodinek. Ty propracovanější jsou na českém trhu dostupné od 3000,- a výše, avšak ze zahraničí si je můžete pořídit i za poloviční cenu. Nabíjí se okolo jedné hodiny a vydrží při běžném využití okolo 15ti. Pokud si chcete usnadnit život, koupit manželovi dárek, nebo prostě nevíte co s penězi, tyto hodinky jsou volba pro každého moderního člověka.

A nakonec tu máme hodinky pro děti. Jste-li rodič, určitě víte jaké to je mít permanentní strach o vaše dítě, pokud zrovna není pod vaším dohledem. Pořídíte-li mu tyto hodinky, přes aplikaci ve vašem telefonu můžete kontrolovat jeho pohyb, kontakty a samozřejmě mu i zavolat.