Lázně v samém srdci Jizerských hor

Máte rádi české hory a lázně? Obojí naleznete v lázních Libverda, které se nachází v samém srdci Jizerských hor. Tak na nic nečekejte a zajeďte si na pár dní nebo rovnou na celý týden na relaxační a ozdravnou dovolenou, která vám prospěje. Vyrazte si za relaxem společně s vaším partnerem nebo s přáteli či známými a využijte skvělé možnosti užít si ozdravné procedury a relax v kombinaci s procházkami po okolí uprostřed krásné přírody Jizerských hor. Jizerské hory vás v létě nalákají na procházky, túry nebo nordicwalking, v zimě zase na lyžování nebo běžkování.
masáž s kameny.jpg
Takových pár dnů uprostřed horské přírody vám tedy přinese opravdu široké spektrum aktivit, zábavy, relaxace i odpočinku. V Jizerských horách se zkrátka nudit nebudete.
V nabídce naleznete různé lázeňské pobyty se zajímavými nabídkami nejrůznějších relaxačních a ozdravných procedur, které uvolní a zrelaxují vaše tělo i mysl.
ručníky a ibišek.jpg

ŠIROKÝ VÝBĚR HOTELŮ A JIMI NABÍZENÝCH LÉČEBNÝCH PROCEDUR

Jizerské hory vám nabídnou spoustu možností k ubytování, nabídka hotelů je opravdu velká a uspokojí tak i ty nejnáročnější, kteří vyhledávají opravdový relaxační pobyt s velkou nabídkou léčebných, relaxačních a ozdravných procedur. A z jakých procedur můžete vybírat? Čekají na vás různé druhy zdravotních i relaxačních masáží, léčebných bahenních zábalů, léčebných koupelí apod. Ženy jistě ocení třeba omlazující pleťové masky, peeling, zábaly, manikúru a pedikúru a další zkrášlující procedury.
tlakové body.jpg

Vyberte si z široké nabídky hotelů v Jizerských horách a alespoň na chvíli si odpočiňte od starostí a problémů, které vás trápí. Zavřete oči a oddejte se příjemným dotykům masérky nebo se uvolněte v bublinkové lázni, která uvolní celé vaše tělo. Odpočatí a plni energie se rovnou z lázní můžete vydat do lůna krásné přírody, která je doslova na dosah ruky.