Kvalita dostupná pro každého rybáře

Feederové pruty jsou vlastně udice skládající se ze dvou až tří dílů a sada může obsahovat i několik náhradních špiček v různobarevných označeních. Tím pádem jste jistě pochopili, že jde o velmi výhodnou a skladnou udici, kterou můžete přenést kamkoliv a proto by neměla chybět ve výbavě žádného rybáře. Jde o udice určené pro velmi jemnou rybařinu, ale v naší nabídce najdete i modely, které vydrží i větší zátěž.

Při výběru feederového prutu se zaměřte na rozdíly v jejich délce neboli velikosti, pak si dobře prohlédněte možnosti gramáže zátěže a nezapomeňte se podívat na ohebnost špičky. Toto jsou nejdůležitější parametry, na které je důležité se tedy zaměřit při výběru a které rozhodují o pozdějším využití udice a o Vaší úspěšnosti.

Každý zkušený rybář dobře ví, že feederové pruty jsou určeny hlavně pro rybolov tak zvaně u dna, protože díky krmítku, které se umísťuje pod háček, zůstane návnada ležet u dna, díky čemuž je i vlasec udice dokonale napnutý. Jde o rybolovnou techniku založenou na principu položené návnady, kdy je na konci montáže tedy krmítko napěchované krmnou směsí. Krmítko se nazývá anglicky feeder a odtud tedy název feederové pruty.

Jak již bylo řečeno, tento druh rybářský prutů je určen pro velmi jemnou rybařinu, ale to neznamená, že byste na tyto udice mohli chytat jen malé nástražné rybky. S těmito udicemi se můžete vydat na kapry, cejny či amury, ale může se stát, že s nimi přilákáte i sumce. V naší široké nabídce najdete velký výběr různých modelů od předních světoznámých výrobců a také několik speciálů pro rybolov opravdu velkých úlovků. Proto neváhejte a vstupte k nám a pořiďte si konečně pořádnou udici, která Vám přinese u vody kýžený úspěch.

Jsme si jisti, že naše nabídka potěší jak zkušené rybáře, tak také začátečníky. Kromě udic a dalšího vybavení na ryby u nás najdete také veškeré krmné směsi a další lákadla pro ryby a samozřejmě potřebné vybavení pro přenocování u vody a podobně.