Konvektomaty retigo

Pokud byste si přáli, aby hostům Vaše jídlo chutnalo ještě více, protože by bylo připravené kvalitně, ale zároveň byste si zkrátili dobu přípravy, protože byste měli kvalitní konvektomaty, které by to všechno udělal kvalitně za krátkou dobu, aby hosté nemuseli tak čekat. To by bylo skvělé, co? Tohle je Vaše příležitost. Navíc se Vám taková investice hned vrátí. Uvidíte sami, jak je to výhodné, koupit si něco takového, co Vás posune úplně na jinou úroveň vaření. Konvektomaty retigo jsou známé pro svoji kombinovatelnost horkovzdušné trouby a vaření v páře. Díky tomuto procesu si jídlo zachová své nutriční hodnoty, bude chutnější, nebude vysušené a celkově bude mnohem zdravější.

Skvělá cena

Nebojte se, naše ceny jsou opravdu přívětivé. Hlavně si u nás můžete být jistí vysokou kvalitou, což je velice důležité, protože díky tomuto faktu zaručujeme vysokou životnost těchto strojů na vaření. Je to opravdu výhodné. Jsou velké a prostorné, takže se tam vleze opravdu hodně ingrediencí a jídla, takže hosté nebudou dlouhou dobu čekat, protože to můžete všechno dělat v jednom konvektomatu. Nebojte se, veškerá investice se Vám obratem vrátí. Jakmile zjistíte, jaké to je vařit v konvektomatu, tak nebudete chtít nic jiného. Obsluha je opravdu jednouchá. Ušetří Vám to výrazně čas a Vaši práci.

Skvělé vybavení

Můžete si na tomto stroji nastavit poloautomatické mytí, teplotní sondu, je zde k dispozici i ruční sprcha, která se Vám bude opravdu hodit. Dále je součástí odkapová dveřní vanička, která zachycuje kondenzovanou páru, která zde odkapává, skvělé těsnění, dvojité rozevírací dveřní sklo a další skvělé vychytávky, které budou pro Vás jako kuchaře velice praktické. Připojte se i Vy k celé řadě našich spokojených zákazníků a staňte se jedním z nich a určitě budete maximálně spokojení, to si pište.