Snadný úklid a nářadí vždy při ruce

Zpočátku vašeho podnikání vám stačila garáž u rodinného domu. Nechali jste auto zaparkované na příjezdové cestě a prostor garáže jste proměnili v menší zámečnickou firmu. Měli jste velké štěstí a o kvalitě vašich služeb a o rychlosti splnění zakázek si vaši zákazníci začali rychle povídat i se svými známými. Takový příběh jako je ten váš, už napsala celá řada řemeslných firem.

žlutobílé skříně

Teď je vaše podnikání známé i v širokém okolí a o stálé objednávky ani o nové zákazníky nemáte nouzi. Už nestačila malá garáž u rodinného domu, dílnu jste museli přesunout do větší haly mimo obytnou zónu a najali jste první zaměstnance. A s prvními zaměstnanci už je třeba vnést na pracoviště více organizace, pravidel a řádu.

Jako první bude třeba vytvořit pro zaměstnance pohodlné zázemí se šatnou, umývárnou a sociálním zařízením. Dále bude třeba vyčlenit místo, kde si mohou pohodlně a bezpečně uschovat své osobní věci, během pracovní směny. K tomu vám výborně poslouží kovové šatní skříňky. Jsou cenově výhodné a jejich montáž je snadná.

Úklid na pracovišti

Některé nástroje bude mít každý zaměstnanec a o některé se budou muset rozdělit. Je třeba, aby každý nástroj měl přesně určené své místo a aby se pracoviště pravidelně a pečlivě uklízelo. Tím předejdete celé řadě sporů a především ušetříte zaměstnancům čas a nervozitu z věčného hledání. A zase můžete sáhnout po kovových skříňkách! Jejich vnitřní dispozice zvolte podle typu uskladněného nářadí a opatřete popisky.

hromada ramínek

Uklizené a správně organizované pracoviště znamená efektivní práci a spokojené zaměstnance, kteří nemusí trávit velkou spoustu času hledáním.

Prohlédněte si náš sortiment a vybavte svou novou dílnu účelně, prakticky a přitom levně. Vybrat si můžete i různé barevné provedení jednotlivých skříněk! Třeba podle rozdílného účelu, ke kterému je budete používat.