Kam o prázdninách s dětmi na výlet

Jak trávit volný čas s dětmi? Ideálně tak, aby byla celá rodina pohromadě a takto strávený čas aktivně a naplno využila. Co takhle se vydat na pořádný rodinný výlet, který bude bavit celou rodinu a děti obzvláště? Tipů, kam se vydat s dětmi v Čechách nebo na Slovensku je velké množství.
dinosaurus triceraptos
NAVŠTIVTE DINOPARK
Vezměte vaše děti za pěkné vysvědčení za odměnu nebo jen tak na výlet do Dinoparku. Vypravte se společně do pradávného světa dinosaurů a zažijte něco neopakovatelného. Tento výlet potěší všechny dětí různých věkových kategorií. V Dinoparku je totiž čeká opravdová zábava, dobrodružství a spousta legrace a zábavného vyžití. Dinoparků naleznete v České republice 5, a to rozmístěných na různých místech a na Slovensku jsou Dinparky 2. Některé jsou v interiéru, některé v exteriéru. Váš výlet tak můžete přizpůsobit momentálnímu počasí.

Dinoparky v České republice
– Praha (Galerie Nová Harfa)
– Plzeň
– Liberec
– Ostrava
– Vyškov
Dinoparky na Slovensku
– Bratislava
– Košice
model dinosaura
A co na vás v čeká, pokud se do některého z Dinoparků vydáte? Samozřejmě velké množství různých druhů dinosaurů z druhohor, kteří se vám v plné parádě předvedou v různých scénách a někteří se dokonce dají do pohybu. Kromě již zmíněných dinosaurů na vaše děti samozřejmě také čekají různé dětské atrakce, hřiště, prolézačky a také paleontologické hřiště, na kterém si vaše děti mohou zahrát na paleontology a nalézat různé kostry. V případě nepříznivého počasí vám také přijde vhod speciální 3D kino. Paleontologické hřiště i 3D kino na vás čekají v každém Dinoparku. Vydejte se na báječný rodinný výlet, na kterém se vy i vaše děti dozvíte něco nového z historie, paleontologie a ze světa dinosaurů. Přijedete tak z takového výletu zpět domů obohaceni nejen o pěkné zážitky, ale také o nové znalosti.