Garážová vrata

Každý rodinný dům si zaslouží mít krásná a praktická garážová vrata. Ať v garáži parkujete denně nebo občas, vždy si můžete garážová vrata uzpůsobit svému používání. Tyto produkty jsou v dnešní době velice moderní, mají hezký vzhled, estetický design a mohou ladit s celkovým provedením vašeho domova. Možnosti jsou opravdu variabilní, takže toho můžete využít a pořídit si nové, krásné, moderní a spolehlivá vrata, která doladí Váš dům k naprosté dokonalosti a navíc budou velice prakticky splňovat úkoly, pro které byly stvořené.

hala

Dva typy provedení:

1. Výklopná garážová vrata– jsou kvalitní, bezpečné a splňují nejvyšší nároky na vzhled i komfort. Nejdůležitější je jejich ovládání. Výklopné typy se celé vyklápí. Pod stropem garáže se tedy vyklopí směrem ven. Jsou buďto v ocelovém nebo dřevěném provedení a díky tomu Vám poskytnou naprostou tvůrčí volnost.

Zde najdete typy:

a. Vrata Berry N 80 – tyto typy jsou ideální pro samostatné garáže.
b. Vrata Berry DF 98 – tento typ je určený pro dvojgaráže.
Typ N 80 a DF 98 jsou cenově nejvýhodnější a jedná se o ocelová nebo dřevěná vrata .

Je možné také přidání vedlejších garážových dveří, které jsou praktické z mnoha ohledů. Vejdete dovnitř, aniž byste museli celá vrata odklápět. Pokud jdete pro jednu věc, nemusíte náročně zvedat celé vrata a příjemně a snadno se dostanete dovnitř i ven pomocí těchto dveří.

2. Sekční garážová vrata– tyto typy jsou ocelová vrata jedno nebo dvoustěnná. Široký výběr motivů, drážek i kazet. Mohou být v provedení malém S, středním M nebo velkém L.

vila

Automatická sekční vrata se otevírají kolmo směrem nahoru. Tím ušetříte ve své garáži spoustu místa. Navíc máte průjezd zcela volný a ničím nerušený. Pohodlně a velice prakticky zaparkujete svůj vůz a následně snadno celou garáž uzavřete.
Každý typ je pěkný na pohled, má originální vzhled a je vyrobený z kvalitních materiálů. Potěší Vás i snadné a jednoduché ovládání a praktické prvky, díky kterým jsou garážová vrata velice oblíbená.