Elektroinstalace bytové a průmyslové

Jaké jsou hodnoty kvalitního a příjemného života? Základem je vždy bezpečí a pohodlí. To jsou faktory, které se snažíme vždy splnit, abychom se mohli cítit v našem domově bezpečně a komfortně.

kuchyňský kout

Vše zajistí elektrikáři Olomouc.
Elektroinstalace se hodí do nových ale i starších obydlí. Můžete je použít do novostavby nebo na rekonstrukci obydlí. Vytvoříme nové elektroinstalace nebo doplníme stávající. Služby provádíme v rodinných domech, bytech, komerčních prostorách, firmách a mnohých dalších objektech. Nevynecháme ani kanceláře nebo obchody, kde je také zapotřebí mít bezpečnostní a komfortní prvky, které elektroinstalace nabízejí.

výšková budova

Zabezpečovací a kamerové systémy jsou zde od toho, aby chránily a hlídaly Vaše bezpečí. Tyto moderní systémy jsou opravdu praktické a užitečné. Díky nim se cítíme doma bezpečně a lépe. Nemáme strach o sebe, ani o své příbuzné, o děti nebo o partnera. Pocit bezpečí a pohody je v tomto ohledu k nezaplacení. Může se jednat o signalizaci narušení prostoru, ale existují také systémy, které hlídají přetečení vany nebo zaznamenají kouř.

Inteligentní instalace jako ze sci-fi filmů už nejsou jenom pouhou iluzí. Dnešní doba umožňuje, aby tyto systémy opravdu fungovaly, a jsou k dostání i pro běžné domácnosti. Může jít o centrální řízení celého domu, díky čemuž můžete pohodlně a na dálku ovládat vytápění, stínění, osvětlení, větrání, audio nebo video. Chytrý dům umí malé zázraky.

člověk na balkoně

Elektrické vytápění je další výhodou, kterou si můžeme pořídit formou podlahového typu. Podlahové vytápění je příjemné a navíc na něm ušetříte, protože spotřebujete méně energie. Už nikdy nebudete mít studené nohy nebo chladnou podlahu, s podlahovým vytápěním bude podlaha krásně hřát a vy ještě k tomu ušetříte. Rozhodně lepší volba, než klasické radiátory, které ještě k tomu vypadají nevzhledně.

Další skvělé přístroje a zařízení, díky kterým se doma cítíme jako v bavlnce

Měření a regulace je další téma, které by nás mělo zajímat. Díky správně nastaveným regulátorům můžete ušetřit až desítky procent na energiích, což se rozhodně vyplatí. Tento systém pomůže snížit náklady a zvýšit komfort bydlení.
Další součásti našeho bydlení je zaznamenávání příchodů do domu, například u dětí, ochrana před neoprávněným vstupem nebo ostatní docházkové systémy, které hlídají domácí (video)telefony a celkový systém pro zaznamenávání a řízení vstupů.