Plynulý chod v gastronomickém provozu je zásadní pro její úspěch

Důležitou součástí gastronomických provozů a jídelen jsou samozřejmě i jídelní linky. Můžete mít skvělé vybavení a kuchyni, ale pokud to bude váznout u výdeje jídel, nebude vám to nic platné a lidé budou odcházet nespokojeni.
Každý z nás jistě někdy navštívil nějakou jídelnu, nejčastěji pak jako děti ve škole při obědech nebo jako zaměstnanci. Sami si vzpomeňte, jak na vás působily fronty či nevzhledné zařízení. I při stravování hraje velkou roli kvalita poskytovaných služeb a vzhled okolního prostředí.

jídelní stolky, barevné židle

Velkou roli hraje volba výdejní linky

Jednou z věcí, která může přispět k plynulému chodu jídelny, je i výdejní linka. Ta pokud je dobře navržena umístěna, zamezí tvorbě zbytečných front v nevhodných místech. Při jejím pořízení se tedy rozhodujte pečlivě a ne unáhleně. Dobé rozhodnutí vám může ušetřit spoustu starostí.

V případě, že se i vy rozhodujete pro novou jídelní linku, prohlédněte si i naši nabídku , jistě vás zaujme. Nabízíme kvalitní produkty za příznivé ceny.
Rádi vám však pomůžeme s propočty a návrhem výdejní linky a posléze ji i dokážeme vyrobit na míru, problém pro nás nejsou ani atypické rozměry, bude-li to vaše přání. Vždy je pro nás důležitá vaše spokojenost, ale především funkčnost vybavení a tím i celého prostoru. Pomůžeme vám ho tedy optimálně zařídit a zajistit plynulý chod.

maso, rajčata, salát, příprava

Spolehněte se na osvědčenou kvalitu nerezových výrobků

Na kvalitní nerezové výdejní linky se můžete spolehnout. Službu vám budou dělat dlouhá léta a bez poškození. I jejich údržba je velmi snadná, takže z hlediska hygienického vás nečeká žádná potíž.

Je-li před vámi rekonstrukce jídelny, rozhodněte se ještě dnes pro naše produkty. S výsledkem budete jistě spokojeni a odměnou vám budou spokojení strávnici.

hamburger