Dopřejte si čas jen pro vás a váš protějšek

Stres, starosti, pracovní povinnosti – dejte těmto věcem alespoň na pár dnů stopku, nechte je doma za sebou a odjeďte pryč, do vybraného koutu České republiky, do některého luxusního wellness hotelu. Vydejte se s vaší drahou polovičkou na krásný a romantický pobyt pro dva, kde si naplno užijete jeden druhého a také různých relaxačních wellness aktivit. Láhev dobrého vína nebo šampaňského, dobré jídlo, svíčky, zkrátka romantika, jak má být. I vy dva si zasloužíte dopřát si občas takovou pohodovou atmosféru a být spolu jen sami dva. Dopřejte si společně dobré jídlo v místní hotelové restauraci, absolvujte společně příjemné a uvolňující masáže. Dále také můžete v hotelu využívat dalších nabízených služeb pro vaše volnočasové aktivity, jako je například stolní tenis nebo kulečník.

Takovýto pobyt nejen stmelí váš vztah, dodá mu potřebnou jiskru, ale ještě navíc si také odpočinete. Pro vaše maximální pohodlí si k pobytu můžete zvolit plnou penzi a celý váš pobyt tak budete mít absolutně bez starostí. Užijte si luxusní dovolenou jen ve dvou se vším všudy.

A pokud romantiku zrovna nemusíte, i tak si můžete vyrazit na báječnou dovolenou nebo prodloužený víkend a užít si příjemnou relaxaci při některých procedurách v hotelu.

Jaké relaxační procedury si můžete s vaším partnerem dopřát:

– sauna (finská, parní, solná a další)
– whirpool (vnitřní nebo venkovní)
– masáže (velký výběr různých druhů masáží)
– zábaly na ruce a další kosmetické procedury
– ozdravné koupele a další procedury

Konkrétní procedury záleží na vybrané nabídce hotelu, který si zvolíte pro vaši společnou dovolenou. Na každý pád vás čeká příjemný víkend nebo týden, který strávíte společně s vaším protějškem. Domů se pak vrátíte odpočatí a zrelaxováni se spoustou nových dojmů a zážitků.