BMW i8 Coupé aneb automobil budoucnosti

BMW i8 Coupé zcela odhaluje podobu automobilu v nadčasovém provedení. Oslní svou krásou, při které se zejména pánům řidičům zrychlí srdeční tep. A právě stejně tak rychle se i automobil pohybuje na silnici. Uznejte sami, tento model vozidla je schopen z nuly zrychlit na sto kilometrů v hodině. A to za necelé čtyři a půl sekundy. Rychlost tak patří jasnějším a svižnějším zítřkům v automobilovém průmyslu. U automobilky BMV rozhodně.
 
 bmw i8 sportovní vůz
Lehkost a exkluzivita
 
BMW i8 Coupé vám tak umožní pohlédnout do budoucnosti zblízka. Důležitým atributem je velmi lehká architektura LifeDrive, jež je složena z modulu Drive, tvořeno hliníkovým podvozkem a modul Life coby ultralehký prostor pro všechny cestující z vysokoprocentního karbonu. Záměrem pro oba komponenty je do zcela posledního gramu hmotnosti optimalizovat co nejvíce a efektivně na silnici trvalou udržitelnost s maximální prcizností.
 
 
Impozantní automobil
 
BMW i8 Coupé je každým detailem zcela viditelným zástupcem futuristického automobilu. Za jeden z dominantních prvků lze považovat velmi snadno otevíratelné výklopné dveře, které jsou z uhlíkových vláken. Přední část klade důraz na sportovní vzhled neboli design, na odiv vystavuje masku chladiče, která je ve tvaru ledvinek a po stranách doplněna full-LED přední světlomety a větrné clony v inovativní podobě. Celkový design v elegantním stylu je znázorněním perfektní symbiózy tvaru a funkce. A tak umocnit maximální požitek a radost z jízdy.
 znak bmw
 
BMW i8 Coupé aneb vždy středem pozornosti
 
Kamkoliv se vydáte s tímto oslňujícím plechovým krasavcem, tak díky spoustě dostupných asistenčních systémů jste připraveni na vše. Při jízdě v dešti tak brzdy prostřednictvím funkce vysoušení zajistí, aby byl maximalizovaný brzdný efekt. Díky systému pohonu všech kol BMW xDrive zajistí při jízdě maximální přilnutí kol za jakékoli situace. Při jízdě ve špatných povětrnostních podmínkách vám pomůže protiskluzový systém nesoucí označení Dynamic Traction Control, jenž usnadní tak rozjezd s eliminací prokluzu.