Zdobí vaše ruce navždy

Romantický večer a nádherná žádost o ruku. Ta je prvním krokem ke společnému životu. Aby mohl začít, je třeba zařídit celou řadu nezbytných maličkostí. Na pár měsíců se váš byt promění v jedno velké organizační centrum, jelikož jste si vždycky přáli velkou svatbu. Oslavit nejkrásnější den s celou rodinou a přáteli, má neopakovatelné kouzlo.

svatební den

Jak organizovat přípravy

Asi nemusíme zdůrazňovat to, že každá nevěsta se nejprve vydá do svatebního salónu pro své vysněné princeznovské šaty. Na ty se těšíme už od dětských let. Prvním úkolem bude, vybrat ty nejkrásnější. Celá řada nevěst teprve poté vybírá místo pro svatební hostinu, nebo dokonce termín svatby. Máme tedy termín, máme místo. Co nás čeká dále? Zajistit fotografa a kapelu na večer. Všechny uvedené povinnosti je třeba objednat se značným předstihem. Ostatní zvládnete i dva, tři měsíce před konáním svatebního obřadu. Teď nastává ten pravý čas, pro výběr snubních prstýnků. Nenechávejte je až na poslední chvíli, protože to budou právě prstýnky, které budou trvalou připomínkou vašeho svazku. Musí být zpracovány velmi pečlivě a z kvalitních materiálů, aby vám zůstaly na ruce v celé své kráse po mnoho a mnoho let. Určitě dáte přednost ručnímu zpracování .

Ruční zpracování nabízí celou řadu výhod. Především si můžete vybrat konečnou podobu vašeho šperku podle vaší představy. Prohlédnete si vystavené modely a navrhnete si svou vlastní úpravu. Budete tak mít kus, který nebude zdobit žádný jiný pár. Toužíte po zcela originálním zpracování? Ani to není problém. Je možné zhotovit prsteny úplně dle vašeho zadání. Vlastní návrh si můžete nakreslit, nebo jen popsat co nejpřesněji vaši představu.

spřežení

A jakému provedení dáte přednost? Budete tradiční a vaše prstýnky budou ze žlutého zlata? Nebo dáte přednost velmi oblíbenému bílému zlatu?