Vyzkoušejte něco nového

Bohužel nám ale na vzrušení moc nepřidá náročný den v práci nebo běhání kolem domácnosti a dětí. Večer pak většinou padneme do peřin a usneme jako zabití. Co s tím? Jak vrátit erotický náboj do našich ložnic?
Určitě znáte babské rady typu, co manželovi uvařit, aby po vás znovu zatoužil. Mezi četnými doporučeními najdete chilli, celer nebo třeba kořen zázvoru. Někoho uvolní bez pochyby také malé množství alkoholu. Anebo vám kamarádka nakukala, že stačí intimní atmosféra podbarvená hudbou a erotickým prádlem. Ale co když nic z toho nefunguje?
Pak už vám zbývá vyzkoušet řadu erotických hraček nebo tantrické masáže, kdy se napojíte více na sebe a vašeho partnera. Anebo si můžete zkrátit cestu pomocí poppers.

rozkoš

Že jste o něm ještě neslyšeli
Hned vás uvedeme do obrazu. Tento stimulant se objevil nejprve v gay komunitě, kde zafungoval téměř okamžitě a šířil se mezi jeho uživateli rychlostí blesku. Mnozí na něj nedají dopustit ani dnes. Můžete si jej koupit v některých klubech anebo i objednat po internetu. Toto afrodiziakum neponechá chladným téměř nikoho a váš orgasmus tak nabere velmi rychlé obrátky. Možná vás to bude až určitým způsobem šokovat.

Prodává se v malé lahvičce a existuje hned několik druhů. Obsahuje látku isoamylnitrit nebo jí podobné (isopentylnitrit, isobutylnitrit).Dvě poslední zmíněné bývají dokonce i součástí čisticích prostředků. Přitom tato látka nepatří mezi drogy, na poppers se vztahují pouze přísnější zákonná opatření, jako je tomu například u léčiv.

Jak tedy účinkuje
V první řadě dochází po jeho užití k rozšíření cév, snižuje krevní tlak a dojde k prokrvení pánevní oblasti. Navozuje též euforické pocity a omámenost, která připomíná účinky rajského plynu – N2O.Neměli by jej používat lidé se srdečními problémy nebo vážnými onemocněními. Aplikační formou je pouze inhalace. Obvykle max. 0,2 ml což se provádí tak, že se lahvička přiloží k nosní dírce a konzument se zhluboka nadechne na několik sekund, někdy i do druhé nosní dírky. Účinek nastoupí téměř okamžitě.

pouta

Návykovost se označuje jako střední. Rozhodně byste ale poppers neměli užívat v kombinaci s alkoholem či drogami. A také příliš časté používání může ublížit vaší imunitě nebo kožní sliznici. Proto buďte vždy velmi opatrní.