S kvalitním poklopem zajistíte bezpečí


Vrtané studny jsou stále oblíbenější. Jsou velmi zajímavou alternativou kopaných studen, a proto je zřejmé, že je zájem i o podpůrné prvky, které se ke studnám běžně dodávají. Jedním z takových prvků je i poklop, bez kterého to zkrátka nepůjde. Kromě poklopů se však musí myslet i na samotné šachty, které často tvoří důležitou součást vrtaných studen.

paluba

Vyberte si variantu a mějte vše v pořádku

Pokud se rozhodnete pro realizaci tohoto důležitého prvku, měli byste myslet na to, že jde poměrně o velkou investici. Je však důležité umět si vybrat tu správnou šachtu ud/, která pro vaše účely bude tou nejlepší. Pokud si nevíte s výběrem rady, bude nejlepší, když využijete radu specialistů. Ti vám mohou říci, co by mohlo být pro vaše potřeby to nejlepší, načež si můžete jednoduše pořídit ten prvek, který vám bude vyhovovat.

Výběr nemusíte řešit složitě

Je zřejmé, že nebudete stoprocentně rozumět problematice šachta, poklopů a dalších podobných prvků. Je však dobré vědět, na koho se obrátit, když v této oblasti chcete pomoci. Specialisté, kteří se zabývají výrobou těchto prvků, vám mohou do detailu říci, jak byste měli tento prvek vybrat. Co se týče samotného sortimentu, možnosti jsou opravdu bohaté:

Možné průměry prostupů – 110 až 200 mm
Materiál – 6-8 mm pro plášť a 1 cm pro strop a dno
Vhodné pro umístění větší tlakové nádoby
Šachta je kompletně samonosná

komora

Díky bohatému sortimentu, a především podpoře specialistů nemusíte mít obavy o to, že byste byli s výběrem tohoto prvku nespokojeni. Všechno to ale spočívá v tom, kolik času jste ochotni investovat do výběru tohoto prvku. Je to však to nejdůležitější, co pro výběr tohoto důležitého prvku můžete udělat. Proto se vůbec neostýchejte, nahlédněte do sortimentu a začněte vybírat.