Odpočinek a relaxace vás nabije štěstím

Opět se budete usmívat, opět budete mít dobrou náladu. Každý z nás potřebuje odpočinek. Na chvíli vydechnout. Zastavit se a odpočinout si. K tomu příjemná masáž zad nebo jiná lázeňská procedura a máte dobrou náladu zaručenou. I jemné doteky mohou stačit, proto jsou v dnešní době tak populární různé druhy a styly masáží. Někdy celého těla, jindy stačí jenom části našeho těla, zad, nohou, šíje nebo zajímavá je i masáž hlavy. Nahlédněte do orientu a zkuste ještě nevšednější typy, které můžete zažít v některém z vysoce luxusních hotelů nebo rovnou lázeňských středisek, kterých je zde nepřeberné množství.

smích

Karlovy Vary se mohou pyšnit celistvým lázeňským prostředím, které má kořeny dávno v historii. Jsou to nejznámější a nejproslulejší lázně u nás . Mají mnohaletou tradici.

V celé oblasti je mnoho kostelů a zajímavých míst, které můžete navštívit. Za zmínku stojí také panenská příroda a léčebné prameny, kterých je zde hned několik. Zaznamenává se běžně mezi 25 až 30 prameny, které jsou k pitným účelům. Vyhlídku vám zpříjemní některá z rozhleden, které se tyčí vysoko na kopcích nad větvemi stromů. Rozhodně stojí za to, podívat se v této oblasti také do přírody. K tomu si dopřát báječnou a vydatnou snídani, ať máte sílu a odpoledně už jenom odpočinek a nechat se hýčkat lázeňskými procedurami. Ty mohou být zaměřené na různé neduhy našeho těla, nebo problémy či nemoci. Ovšem mohou být také na podporu zdraví a dodání síly.

masáž

Karlovy Vary jako centrum dění

Tato oblast má rozhodně velmi bohaté zkušenosti s wellness a lázeňstvím. Najdete zde:


– Lázeňské procedury
– Konzultace s lékařem
– Mnoho různých masáží včetně výjimečných a specifických druhů
– Hydroterapie a koupele
– Léčebné zábaly, čokoládové zábaly i koupele
– Dámské i pánské jízdy
– Exotické procedury
– Sauny, vany, vířivky, bazény
– Posilovny, aktivní vyžití
– Mnoho kulturních a historických památek
– Nádherná a čistá příroda, svěží vzduch
– Perličkové koupele, lávové kameny, bylinky jako léčebné nástroje pro vaše zdraví
– Ostatní wellness
– Moderní a luxusní hotely, penziony, lázně
– Nejvyhledávanější místo nejenom pro nás
– Tuto oblast vyhledávají turisté z celého světa
– Skvělé jídlo, vytříbené restaurace
– Kolonády
– Zážitek, na který nikdy nezapomenete