Někdy to bolí víc, než je zdrávo!

Lidé se z nějakého důvodu párují v páry, zakládají rodiny, berou se a prostě většina doufá, že jejich partner je ten, se kterým zestárnou! Takové myšlenky mají speciálně ženy, které samozřejmě od přírody touží po romantické lásce, svatbě, dětech a po všem, co od malička sledují v pohádkách.

shrzení

Pokud i vy jste žena a zažila jste rozchod, věřte, že nejste jedinou ženou, která se potýká s velkou bolestí u srdce. Ta bolest je potom tak reálná, že nevíte, jestli je opravdová nebo jen v hlavě. Ženy pak mají tendence vymyslet scénáře, které nejsou, jen proto, aby svému egu zmírnily bolest, ale ve skutečnosti v sobě živí naději na opravu vztahu, tím si zvětšují hrocha na své hrudi a tím prodlužují trápení.
Je potřeba se na to podívat pěkně reálně a smířit se situací. Ptáte se jak, protože to nevíte?

Co nedělat po rozchodu?

1. Nesledujte mobil
V žádném případě nedoufejte, že se neozve. Neudělá to. Vaše zoufalství je cítit na tisíce kilometrů daleko. Pokud se s vámi rozešel, měl k tomu důvod. Z 99 % toho litovat nebude. Není ženská.
2. Neidealizujte si situaci
Nesnažte se sobě namluvit, že to co řekl, myslel jinak. Nevěřte, když řekl, že možná bude jednou litovat, že to myslel vážně. Chtěl tím zmírnit vaši hysterii a další následné reakce.
3. Nepište mu připitá
Pokud vám po pár sklenkách přijde rozumné mu napsat, co si o něm a celé situaci myslíte, věřte, že je to špatný nápad. Pokud si myslíte, že je vhodné mu říct celou pravdu o vaší hluboké lásce, věřte, že také není. Akorát mu ukážete svoje zoufalství a pak už nebude existovat ani to jedno procento, které by mohlo zvrátit situaci.
4. Neprohlížejte fotografie a videa
Neprohlížejte si společné fotografie a videa z dovolených, ze společných romantických výletů {LINK}, oslav a dalších událostí.

bolest srdce

Co naopak dělat, pokud jste v takové situaci?

1. Vypište se z toho
Vezměte si prázdný papír a napište mu dopis. Vezměte to do hloubky. Popište svoje pocity tehdy a teď a vypište se ze všeho, co jste mu kdy chtěla říct. DOPIS MU NIKDY NEPOSÍLEJTE!
2. Vymluvte se z toho
Najděte si terapeuta, který vás vyslechne a povede vás ke skutečné podstatě vašeho trápení. Protože lidé by měli být šťastní sami se sebou, neměli byste tolik truchlit po rozchodu. Pokud trpíte hodně, pravděpodobně si nesete nějaké bolavé rány z dětství.
3. Bavte se
Začněte cvičit, starejte se o svoji pleť, kupte si nové oblečení, choďte s kamarádkami na kávu, navštěvujte koncerty. NAUČTE SE ŽÍT BEZ NĚJ a zjistěte, že to JDE!