Designové kuchyně působí velmi útulně a uspořádaně

Doba jednotných kuchyňských linek a nakopírovaných designů je dávno pryč. V dnešní době každý touží po originalitě, která bude funkční a usnadní mu práci. Pokud chceme, aby naše kuchyně byly moderní a efektivní, je lepší si nechat zpracovat návrh ve 3D programu, kde krásně zaznamenáme nedostatky, případně se zamilujeme na první pohled a nebudeme chtít žádné jiné provedení.
vnitřní výzdoba kuchyně.jpg
Výhoda tohoto programu je, že můžeme vidět i barevné provedení, což nás v podstatě nejvíce osloví. Módní trendy totiž přinášejí do interiéru oživení v podobě barev. Pak lze řešit různé designy dvířek, úchytů a rozmístění. Například velmi nepraktické bude provedení tmavých, lesklých dvířek, kdy na jejich povrchu bude vidět absolutně všechno. Pokud chceme vysloveně lesklou povrchovou úpravu, bude lepší volba světlé barvy a doplnit ji matnou tmavou. Různé designové kuchyně můžeme pro představu vidět ve studiích nebo v katalogu, ovšem zpracování na míru podle představ a potřeb je daleko efektivnější.
nerezové spotřebiče.jpg

Kuchyně v různých stylech bydlení

Pokud jsme se rozhodli byt ladit v nějakém stylu, bylo by dobré v tomto duchu zachovat i kuchyň. V dnešní době to již není nic složitého a pořídit vhodné doplňky není ani finančně náročné. Také provedení je mnohdy jednodušší, než si myslíme.

1. Klasická kuchyně – lze ji vypracovat v elegantním stylu, hlavně je důležité využít veškerý úložný prostor, jednoduchý pohyb a tím zajistit pohodlné vaření.

2. Rustikální kuchyně – přináší pocit bezpečí, klidu, pohody a uvolnění, dobře se v ní bude pracovat a vytvářet.

3. Kuchyně na míru – jsou vždy vyrobeny s ohledem na náš vkus a styl, samozřejmě s kvalitním materiálem a funkčností.

4. Moderní kuchyně – vystihují aktuální trendy v moderním bydlení. Jsou vysoce elegantní a většinou jejich provedení odpovídá vyššímu lesku.

Dalším dobrým doplňkem jsou dekorativní produkty. Vypínače, zásuvky v barevném provedení, závěsy, žaluzie nebo rolety, květiny, bylinky, vázy, úchyty, ale i spotřebiče nebo moderní provedení odsavačů a vodovodních baterií. Každý z nás má jiný vkus a každému vyhovuje něco jiného. Důležité je, abychom se v naší kuchyni cítili dobře.