Dbejte na kvalitní spánek

Cítíte se být stále unavení? Bojujete s rozlámaným tělem celý den? Usínáte během plnění pracovních povinností? Máte pocit, že jste celou noc místo spaní skládali valník uhlí? Potom je v nepořádku něco, co se samotného spánku týká! Vaše tělo si jednoduše neodpočinulo!

hotelová postel

Důvodů může být hned několik.
Víte, základem kvalitního odpočinku je kvalitní a posilující spánek! Když tento proces nezvládáte, Vaše dny se stávají utrpením! Důvodem špatného spánku, který Vám spíš škodí, než pomáhá, může být mnoho. Ale určitě existují dva nejpodstatnější.

1. Vaše mysl je zatopena myšlenkami z právě prožitého dne, který patří spíše k těm starostmi prošpikovaným.
2. Vaše postel, matrace, ložní prádlo nemusí splňovat normy pro kvalitní spánek.
První důvod je naprosto běžný. S tím si ale poradíte pomocí bylinkového čaje, fyzickou aktivitou v odpoledních hodinách, nebo koncentrací mysli těsně před spánkem. V krajních případech tabletou po poradě s odborným lékařem.

matrace

Druhý důvod je čistě na Vás.
Kvalitní spaní Vám zajistí jedině kvalitní lože . Ale to už je jen na Vás, kolik času věnujete výběru postele, matrace a ostatního příslušenství.
Nestačí Vám kvalitní matrace k posilujícímu spánku? Pořiďte si změkčující podložku, která Vaše období spánku zpříjemní. Která Vašemu tělu dopřeje komfort a luxus v jednom! Kvalitní a příjemné látky na dotek jsou bezesporu také velmi důležité pro to, abyste večer uléhali s příjemným pocitem, že se můžete plně oddat následnému snění a zaslouženému spánku!