Americká hypotéka – finance bez doložení účelu

Úvěry jsou skvělou možností získání peněz bez toho, abyste si na něco museli léta šetřit. Na trhu je řada různých finančních produktů, které dokážou poskytnout nižší částky, ale také produkty, které vám poskytnou mnohem více finančních prostředků.
A do té druhé skupiny patří hypotéky, díky kterým si můžete půjčit mnohem více a tím financovat i dražší záležitosti.
Pokud však chcete peníze nejen na bydlení, na které je určena běžná hypotéka s podmínkou doložit účel využití peněz, tak vás potěší americká hypotéka.
velký dům na prodej.png

Zatím co ta klasická se sjednává pouze za účelem koupě, stavby či rekonstrukce bydlení, tak americká je úvěrem, při kterém není potřebné dokládat účel využití peněz, a tím pádem můžete získané peníze využít na cokoliv.
Právě z tohoto důvodu patří mezi nejoblíbenější produkty, protože poskytuje vysoké částky a na pořízení všeho co potřebujete. Takže pro příklad je můžete využít jak na bydlení, tak na nové auto, dovolenou, studia, cestování, zařízení nábytkem, spotřebiči a podobně. Často klienti peníze využívají také na vyplacení dluhů a nevýhodných půjček.
Co zůstává stejné u obou případů hypoték, je ručení formou zástavy nemovitosti. Je to podmínka, bez které není možné tento typ úvěru získat.
Výhodou je také fakt, že vás čeká nižší úrok oproti spotřebitelským úvěrům, vyšší částka a delší doba splácení, tedy na maximálně 30 let dle individuálních podmínek. Můžete si tak splátky rozložit na jak dlouho budete chtít a nezatížit tak vaší finanční situaci vysokými splátkami na krátkou dobu.
nové bankovky.jpg
Dřív, než si vyberete společnost, která vám tento produkt poskytne, máte možnost srovnání jednotlivých nabídek pomocí různých online kalkulátorů. Dále máte možnost výběru jak z bankovních, tak i nebankovních společností, protože obě sféry tento produkt nabízejí.
Nebankovní společnosti dokážou poskytnout tento úvěr také klientům s nějakým záznamem v registrech dlužníků nebo nevyžadují dokládání příjmů, čím se možnost získání mnohým žadatelům zjednoduší.
Díky pestrým možnostem si vyberete i vy to pravé řešení pro vás.