Stop igelitkám – velká změna k lepšímu

Co si budeme povídat igelitky nejsou nic hezkého, moc nevydrží, jsou nepohodlné na nošení, a především také zbytečně zatěžují životní prostředí, protože se dlouho rozkládají. Naštěstí roste trend, kdy obchody upouštějí od igelitek nebo je alespoň nenabízí zdarma a zákazníci si tak často jejich koupi rozmyslí. Čím ale igelitky nahradit? Životní prostředí zničující a nehezké igelitky můžete jednoduše nahradit moderní plátěnou taškou.

Vejde se vám do kabelky nebo i do kapsy, tak si ji můžete vzít všude s sebou a u pokladny tak nebudete muset řešit problém s tím, kam svůj nákup uložit. Navíc také ušetříte za pořizování igelitek. Látkové tašky seženete v různých designech, stanou se tedy i vaším módním doplňkem. Pro vaše pohodlí při nošení můžete zvolit krátká nebo dlouhá ucha. Krátká ucha využijete, pokud preferujete nošení v ruce, delší ucha zase oceníte v případě nošení přes rameno třeba u těžšího nákupu.

Při používání látkových tašek nejen budete šetřit naše životní prostředí, ale také budete vybaveni praktickým módním doplňkem v designu podle vlastního výběru. Různé střihy, barvy, s celoplošným potiskem nebo jednobarevné bez potisku. V nabídce naleznete také nepřeberné množství zajímavých kombinací.

Výhody bavlněných tašek

· možnost výběru vlastního designu nebo potisku
· sympatický a moderní vzhled, stylovost
· ekologičnost a šetrnost k životnímu prostředí
· všestranné využití pro různé příležitosti

Všestranné využití látkových tašek

· na nákupy
· na výlety
· na sportovní potřeby
· do práce nebo do města

Tento praktický módní doplněk se ve vaší kabelce nebo v kapse určitě neztratí, nezabere vám vůbec žádné místo a při mnoha příležitostech pro něj najdete uplatnění. Zvolte si potisk podle svého vkusu a vyrazte na nákup, do města nebo do přírody.