NURU masáž vás osloví

Pokud jste byli s klasickou erotickou masáží spokojeni, a my věříme že ano, dále bychom vám doporučili erotickou NURU masáž. Jistě vás zajímá, jak taková masáž probíhá. Co je na ní specifického a čím se odlišuje od klasické erotické masáže? Budete se po ní cítit stejně uvolnění, jako po klasické erotické masáži? Či vás uvolní ještě více? Jaká je její cena? Zde vám odpovíme na všechny vaše otázky.

O čem to je

Specifičnost této masáže tkví v použité speciálního NURU gelu, který masérka použije při vaší masáži. Bude vás masírovat nejenom rukama, ale celým svým krásným tělem. Požitek z této masáže pro vás bude tedy mnohem intenzivnější. Větší intenzita je také dána účinky tohoto speciálního NURU gelu. Tato masáž je určena nejenom k uvolnění vašeho těla, ale především k uvolnění vaší mysli. Pokud si tedy chcete odpočinout po všech stránkách, bude pro vás tento typ masáže jasnou volbou. Co vás jistě bude zajímat je cena této masáže. Ta je o trochu větší, než cena klasické erotické masáže. Šedesát minut vás vyjde na 2600 korun. I když se to možná zdá jako vysoká částka, maximální uvolnění, které u nás zažijete za to skutečně stojí. Proto neváhejte a objednejte se k nám. Vyberete si stejnou masérku jako při klasické erotické masáži? Či si zvolíte jinou, odlišnou masérku? Vše záleží jen a jen na vás.

Jiný typ

Pokud vás tento typ masáže nezaujal, samozřejmě můžete vyzkoušet i jiné druhy erotických masáží. Pokud hledáte něco skutečně specifického, na co jen tak nezapomenete, určitě byste měli vyzkoušet Tantrickou masáž. Pokud vám klasická erotická masáž přišla málo intenzivní, zde zažijete nejvyšší stupeň intenzity. Tu podtrhne relaxační prostředí a meditační hudba. Vůně éterických olejů a intimní svit svíček vás strhne do dokonalé atmosféry, která bude nabita erotikou. Budete se cítit tak, jak jste se ještě necítili.