Kálí, ta může být tou cestou

Také patříte k těm lidem, kteří mají své sny a snaží si je splnit? A když si jeden splníte, hned máte v záloze další. Je to dobře, protože cesta ke splnění svých snů Vás může jen posílit a obohatit. Samotné splnění už není tak atraktivní. Máte stejný pocit?

Jenže někdy se to prostě nedaří a nedaří. Ať zkoušíte cokoliv, stále se nacházíte na, tzv. mrtvém bodě. A nemůžete se hnout z místa. Dokonce bezmyšlenkovitě vzýváte paní Štěstěnu, nebo Boha, i když v něj nevěříte, aby Vám seslal znamení, jak dál.
volnost

Možná by to chtělo tu přirozenou myšlenku a víru. Právě proto Vám nikdo žádné znamení nesesílá.

Kroutíte hlavou? Podivujete se? Je Vám snad něco nesrozumitelné?
Přece musíte vědět, že myšlenka má obrovskou sílu, pokud ji berete vážně. Musíte vědět, že bez víry nemůžete ničeho dosáhnout. A to neznamená jen víru ve vlastní síly a schopnosti, ale také tu víru duchovní.

Víte, je docela možné, že jste ještě nepoznali pocit, kdy se cítíte velmi schopní. Ten pocit, že dokážete všechno na světě, protože víte, jak na to. Nemohla by to být právě bohyně, třebaKálí? Ta, která Vám dopřeje takové pocity mít?
Zkuste najít cestu k této bohyni, abyste zjistili, že ona je tou pravou cestou pro Vás.
Co potřebujete k uskutečnění svého snu?

· Energii všechno zvládnout.
· Víru v sebe sama.
· Duchovní podporu.

sny

Tak to by mělo klapnout. Protože Kálí, ta splňuje všechno, co potřebujete. Uvěřte v její mocnou kosmickou sílu a budete udiven.

· Jak se Vaše pocity změní.
· Jak se změní Váš postoj k životu.
· Jak možná změníte cestu k dosažení snu.
· Jak možná změníte i své sny na vyšší úroveň.

Buďte připraven přijmoutjejí vůli, protože to snadné určitě nebude. Ale výsledkem Vám bude jasná mysl a splněné sny. Neděste se zhroucení Vašich představ, až dostanete od bohyně odpověď na svou prosbu. Čeká Vás něco výjimečného.