Dokonalá ložnice s dokonalou postelí

Ložnice představuje místo odpočinku. Místo klidu a harmonie. Zde se snoubí krásné prvky s elegantním stylem a výrazným nebo jednodušším designem. Vždy však celé místnosti musí vévodit postel, protože to je jediná věc, ke které jsme chtě nechtě připoutáni. Bez spánku bychom totiž moc dlouho nepřežili. Spánek je pro naše tělo velice důležitý. Proto je také důležité, abyste měli kvalitní a dobrou matraci, krásnou postel a spalo se Vám příjemně. Usínání s úsměvem na rtech na příjemné posteli je jistě lepší a příznivější i pro naše probouzení do nového následujícího dne. Nechte se okouzlit výraznými a luxusními postelemi, které Vám dopřejí kvalitní, zdravý a vydatný spánek a navíc vykouzlí z Vašeho domova prostor, který bude nadčasový, elegantní, krásný a naprosto dokonalý i svým vzhledem. Těšit Vás to bude nejenom na oko, ale především z hlediska kvality spánku. Odpočívejte jako na obláčku.

doplňky

Postelová čela

Postel nemusí být jenom obyčejná, ale může být výjimečná. Pořídit si můžete i zvlášť postelová čela, která se nabízí v různých provedeních .
Postelová čela se řadí mezi doplňkové zboží. Každý z produktů je však výjimečnou svou kvalitou.

1) Čelo Ursa má moderní design a velice půvabný styl. Je vyrobeno z masivního dokonale vysušeného dřeva 1. jakosti. Na přání zákazníka jsme schopni vyrobit jej z kůže, eko kůže nebo látkového potahu. Barva materiálu samozřejmě také záleží na požadavcích zákazníka, vybírat si můžete ze vzorníku nebo se můžete přijet podívat do showroomu. Prošití a rozměr také dle přání. Doplnit jej můžeme o elektroinstalaci pro osvětlení nebo zásuvky.

2) Čelo Vela má je masivní dřevo vysušené do 1. jakosti. Vyrábí se z kůže, eko kůže nebo látky záleží na výběru zákazníka. Prošití i rozměr se vyrábí dle konkrétních požadavků. Barvu materiálu si můžete vybírat podle našeho vzorkovníku. Je zde také možnost doplnění elektroinstalace.

stolek

3) Čelo Lacerta je vyrobeno z masivního dřeva vysušeného do 1. jakosti. Vyrábět jej můžeme z kůže, eko kůže nebo látky dle přání zákazníka. Barva materiálu se doladí, až když si vyberete konkrétní typ. Rozměr i prošití je také vyráběno až na základě přesných požadavků. Možnost doplnění o elektroinstalaci pro osvětlení nebo zásuvky.