Luxusní komody z masivu

Ve vaší ložnici by neměla chybět komoda. Skvělý a praktický kus nábytku, do kterého lze uložit cokoli, od prádla po různé doplňky. Do jednotlivých šuplíků se toho vejde vždy hodně. Na vrch komody si pak můžete vystavit obrázky rodiny, šperkovnici či jiné dekorace.
Komoda se tak stává víceúčelovým nábytkem, bez kterého se neobejdete. Jak ji jednou vyzkoušíte, už ji pryč nedáte. Navíc dokáže dotvořit ložnici k dokonalosti, stává se prvkem, který sjednocuje a zútulňuje. Komoda totiž působí velmi přirozeně a vzdušně.
komoda a výzdoba

Vyrobeny s láskou a pečlivostí

Pro vaši ložnici nabízíme komody vyrobené s láskou a pečlivostí z toho nejkvalitnějšího dřeva. Zapomeňte na dřevotřísku a nekvalitní materiály. Naše komody jsou z masivu a poskytnou vám dokonalý, funkční a odolný nábytek, který vás bude těšit dlouhá léta.
Naše komody jsou luxusní a elegantní kousky nábytku, které z vaší ložnice vykouzlí neobyčejné místo, odtud se nebudete chtít hnout pryč. Vždy budete obdivovat dokonale provedenou práci a vzhled.
lehátko u okna

Vše podle vašeho přání

Naleznete u nás především tři řady komod LACRETA, URSA a VELA. U každé z nich si však dle svého přání a požadavků můžete volit většinu parametrů, tedy:
· Barvu dle vzorníku
· Počet odkladných ploch a šuplíků
· Kování
· Madla a úchytky
· Rozměry
Jak vidíte, v podstatě vše na komodě si můžete zvolit, nic není problém. Splníme každé vaše přání. Vše si můžete prohlédnout v našich schowroomech a v klidu si tam promyslet vaše přání.
Pro své zákazníky chceme to nejlepší. Naše výrobky musí být perfektní a zákazník musí být spokojen. Vždy se snažíme odvést precizní práci a vyrobit tak originální a spolehlivý nábytek, který navíc vzdechne vaší ložnici naprosto nečekanou atmosféru luxusu a elegance. Kdo z vás by si to nepřál?
Nečekejte a přijďte se přesvědčit sami o kvalitě a vzhledu našich komod.